Projektowanie ogrodów i parków Warszawa

Postaw na niepowtarzalność i harmonię – wyczarujemy Ci ogród marzeń!

Projektujemy ogrody i parki w Warszawie i okolicach już od dobrych kilku lat. Nasze realizacje mówią same za siebie – by stworzyć przestrzeń spełniającą wszystkie Państwa wymagania, przede wszystkim staramy się harmonijnie połączyć warunki terenowe, wymogi oraz wyobrażenia inwestora. Tak uzyskujemy piękny, niepowtarzalny efekt, który oczaruje każdego odwiedzającego!

Dla nas każdy ogród jest inny – w różnych ogrodach pragniemy wykrzesać z roślin różne efekty, dlatego dokładnie zapoznajemy się z zagospodarowywanym terenem, dopiero później przystępujemy do intensywnej pracy nad projektem.

Świadczymy pełen zakres usług – od inwentaryzacji i projektu koncepcyjnego, poprzez projekt wykonawczy, załatwienie formalności i pozwoleń od właściwych organów, aż po pomoc w wyborze odpowiedniego wykonawcy oraz sprawowanie nadzoru inwestorskiego i koordynację procesu budowy. Opracowujemy także wytyczne, jak prawidłowo pielęgnować zaprojektowaną zieleń.

Przygotowanie projektu obejmuje:

  • wizję lokalną z pomiarami terenu, różnic wysokości itp.,
  • wykonanie opisu technicznego stanu działki lub inwentaryzację istniejącej zieleni,
  • przygotowanie koncepcji zagospodarowania przestrzeni (zarówno dobór roślinny, układ, jak i koncepcje ciągów komunikacyjnych, zabudowy i rozplanowania systemów nawadniania i instalacji elektrycznych).

Przy wykonywaniu projektów budowlanych współpracujemy z uprawnionymi architektem, konstruktorem, elektrykiem oraz drogowcem. Mamy także doświadczenie w projektowaniu nawierzchni, małej architektury, oświetlenia oraz basenów i stawów.

Zapraszamy do kontaktu!
Projektowanie ogrodów Warszawa, projekty parków, ogrodów, współpraca z wykonawcami